سه شنبه - 2018 اکتبر 16 - 6 صفر 1440 - 24 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 223965
تاریخ انتشار : 9 آبان 1396 20:16
تعداد بازدید : 150

حوزه علمیه باقرالعلوم علیه السلام

رمز موفقیت یک شهید امنیت

در کتاب راه ستاره ها که توسط موسسه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیروی زمینی سپاه منتشر شده به زندگینامه این شهید مدافع امنیت کشور پرداخته است. در بخشی از این کتاب مادر شهید بابایی زاده رمز موفقیت فرزندش را اینچنین بیان می کند: «من موفقیت های مجتبی را از خوبی های همسرش می دانم. چون ایشان از همه لحاظ همسری کامل و قابل اطمینان است. الان هم به خاطر حضور همسر مهربان اوست که احساس نمی کنم مجتبی در میانمان حضور ندارد.


 شهید مجتبی بابایی زاده متولد دوم خرداد سال 1362 در شهرستان اندیمشک و از شهدای یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در سیزدهم شهریور ماه سال 1390 در شمال غرب کشور و در نبرد با تروریست های پژاک در ارتفاعات جاسوسان به فیض شهادت نائل شد.

در کتاب راه ستاره ها که توسط موسسه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیروی زمینی سپاه منتشر شده به زندگینامه این شهید مدافع امنیت کشور پرداخته است. در بخشی از این کتاب مادر شهید بابایی زاده رمز موفقیت فرزندش را اینچنین بیان می کند: «من موفقیت های مجتبی را از خوبی های همسرش می دانم. چون ایشان از همه لحاظ همسری کامل و قابل اطمینان است. الان هم به خاطر حضور همسر مهربان اوست که احساس نمی کنم مجتبی در میانمان حضور ندارد.هر مردی اگر به درجاتی از ایمان و عرفان می رسد یقیناً کسی پشتیبان اوست.در این راه پر بهجت, همسران شهدا نقشی اساسی ایفا میکنند. بیخود نبود که حضرت امام خمینی(ره) می فرمود: «از دامن زن مرد به معراج می رود» و نقش بی بدیل مادران و همسران شهدا در اینجا بیش از پیش خود نمایی می کند


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :